Bale Charytatywne


Już niemalże tradycją Stowarzyszenia stało się organizowanie bali charytatywnych na rzecz stowarzyszenia. Organizację bali wspierają różne organizacje rządowe i pozarządowe. Bale te są doskonałą okazją do wręczenia szczególnej nagrody – Statuetki Dobrej Woli – wyróżnienia przyznawanego przez jury dla osób szczególnie zaangażowanych i oddanych pomocy osobom upośledzonym.

BAL I – 17-LUTY 2007- HOTEL PONIATOWSKI

Na balu pojawili się politycy ,przedsiębiorcy, artyści. Wspaniałe jedzenie, eleganckie kreacje i miłe towarzystwo stworzyło serdeczną atmosferę i bawiono się świetnie. Uczestnicy imprezy zawarli nowe znajomości i odświeżyli stare. W kuluarach mówiono o konieczności powtórzenia imprezy w latach kolejnych. Piękną Statuetkę Dobrej Woli otrzymała pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik – Wójt Gminy Lesznowola BAL II – 26 STYCZNIA 2008 – HOTEL PONIATOWSKI
W balu wzięło udział dwa razy więcej uczestników niż w poprzednim.
Statuetkę otrzymali:
Pan Jacek Arendarski prezes Mazowieckiego Związku Pracodawców Gminy Lesznowola,
Pan Janusz Połeć właściciel Panoramy Południa,
Pan Kamil Staniszek właściciel Kuriera Południowego
Bal III – BAL DOBROCZYNNY W BŁONIU 12-KWIETNIA 2008
PLANY :

W Karnawale 2009 odbędzie się IV wielki bal charytatywny DOBREJ WOLI. Chcielibyśmy gościć na nim osoby z władz gminnych oraz przedsiębiorców, polityków oraz inne osobistości z mediów i innych organizacji pozarządowych związanych ze wszystkimi lokalizacjami naszego Stowarzyszenia – z Lesznowoli , Błonia, Ciechanowca, Michałowic, Raszyna, Nadarzyna.
Więcej informacji na temat balu pojawi się na stronie głównej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *