Trzynaste Zimowisko Dobrej Woli 2018 – podsumowanie


Trzynaste Zimowisko – trzynaście cudownych dni!

W tym roku byliśmy szczęśliwymi gośćmi we Dworze i Stajni Dębogóra. To naprawdę niezwykłe miejsce, ale przede wszystkim, niezwykli ludzie.
Dzięki zaangażowaniu i energii naszych Gospodarzy spędziliśmy ten czas aktywnie i ciekawie. Jak co roku spotykaliśmy się z różnorodnymi przedstawicielami lokalnej społeczności. Odwiedzili nas strażacy z OSP Wieleń, odbyliśmy zorganizowany specjalnie dla nas kurs strzelecki. Zwiedzaliśmy, graliśmy w warcaby, śpiewaliśmy. Koncertowały dla nas zespoły dudziarskie z Beskidu Śląskiego, Słowacji, Węgier, Roztocza, Białorusi i Wielkopolski oraz Zespół „Jarzębina”, twórca „hymnu” na Euro 2012.

Jak zwykle zapewniliśmy naszym podopiecznym dużą dawkę, zdrowego, zimowego wysiłku. Codzienne spacery, zwiedzanie okolicy, to znakomite wypełnienie wolnego czasu i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi atrakcjami. A było ich w bród! Można powiedzieć, że impreza goniła imprezę. Wieczorami zaś mogliśmy zrelaksować się przy kominku, o ile nie szaleliśmy na dyskotece!

Przyjęły nas życzliwie władze miasta i gminy Wieleń, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Wieleń, OSP Wieleń, klub strzelecki Muszkiet, Warsztaty Terapii Zajęciowej Wieleń, Zespół Szkół w Wieleniu i wielu, wielu innych. Dziękujemy Wam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *