logo Stowarzyszenia Dobra Wola

Pomóż dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną

podatku to realna pomoc, która nic nie kosztuje.
Wpisz w deklaracji podatkowej

KRS 0000 256 560

Darmowy i bezpieczny program umożliwiający rozliczenie PIT przez internet

  • Umożliwia uwzględnienie wszystkich ulg i odliczeń, które Ci się należą.
  • Automatycznie dodaje wymagane załączniki.
  • Wysyła PIT-y online do urzędu skarbowego.
  • Kreator rozliczenia PIT, który pomoże wypełnić zeznanie krok po kroku.
  • Gwarantowana 100% poprawność obliczeń.
Kuba

Historia Kuby

Kuba jest pogodny i niezwykle otwarty na ludzi. Jego ograniczenia nie pozwalają mu jednak na niezależne życie. Kuba nie mówi, nie widzi i jest niesamodzielny nawet w podstawowych czynnościach. To dla takich osób jak Kuba, Stowarzyszenie buduje pierwszy w Europie inteligentny ośrodek mieszkalno-rehabilitacyjny, w którym osoby z niepełnosprawnością intelektualną znajdą dom, opiekę i dostosowaną do ich możliwości pracę. Żeby nigdy nie byli sami i aby rodzice byli spokojni o ich przyszłość.

Zosia

Historia Zosi

Zosia jest życzliwa, otwarta i ciekawa świata. Pomimo ograniczeń wynikających z niepełnosprawności i trudności w mówieniu, ma mnóstwo pomysłów, planów i ciągnie ją do ludzi. Takim osobom jak Zosia, Stowarzyszenie zapewnia możliwość spełniania swoich marzeń, daje poczucie akceptacji, wsparcia, pomaga znaleźć się w sytuacjach obcych i trudnych, pozwala znaleźć przyjaciół. Dzięki poprawie jakości życia dzieci takie jak Zosia mogą czuć się potrzebne i szczęśliwe.

Damian

Historia Damiana

Damian jest rzetelny, szczery i ogromnie zaangażowany we wszystko, co robi. Pomimo niepełnosprawności intelektualnej radzi sobie samodzielnie z większością Takie osoby jak Damian potrzebują uczestniczyć w życiu społecznym, być z siebie dumni, pracować, czuć się potrzebni. Chcą korzystać z życia na 100%. Oczekują jedynie wsparcia, niwelowania barier i szansy pokazania, że na wiele ich stać. Stowarzyszenie pomaga im usuwać bariery w codziennym funkcjonowaniu.

Na co Stowarzyszenie
wykorzysta Twój 1%

FARMA DOBREJ WOLI

Budujemy pierwszy w Europie inteligentny ośrodek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, który zapewni naszym podopiecznym dom, opiekę i pracę, kiedy zabraknie ich rodziców

LEKCJE TOLERANCJI

Dzięki Twojej pomocy w ramach działalności edukacyjnej Stowarzyszenia możemy prowadzić lekcje wrażliwości. Uświadamiamy innym, że w Polsce żyje wielomilionowa społeczność osób niepełnosprawnych.

KOLONIE I ZIMOWISKA

Co roku, przy wsparciu terapeutów, wychowawców, wolontariuszy i studentów uczelni pedagogicznych, organizujemy półkolonie i zimowiska dla dzieci niepełnosprawnych.

TATASPARTAKIADA

Organizujemy jedyną w Polsce imprezę sportową, w której, w różnych konkurencjach, zdrowo rywalizują ze sobą niepełnosprawne dzieci oraz ich ojcowie.

WOLPREZA

W hołdzie i podziękowaniu dla wszystkich, którzy poświęcają swój wolny czas, by wspierać potrzebujących organizujemy Festiwal plenerowy „Wolpreza”, który odbywa się pod hasłem „Daj siebie innym”.

Możesz nam również pomóc wpłacając darowiznę na dowolną kwotę na poniższy nr konta:

19 8022 0000 0003 3444 2000 0001

Stowarzyszenie Dobra Wola, ul. Modrzewiowa 3, 05-515 Nowa Iwiczna
Więcej informacji na www.dobrawola.org.pl